Викенд уживање во Пефкохори (24.05 - 26.05.2019)! 19% попуст на 2 ноќевања со појадок и вечера во хотел Philoxenia Spa *** + организиран автобуски превоз од T.A Бисер Пром во вредност од 5700 ден. по цена од 4650 ден.

Вредност

5700 ден.

Попуст

18%

Заштеда

1050 ден.

Купени: 6

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува тридневен аранжман за Пефкохори за термин 24.05 - 26.05.2019

 • 2 ноќевања со појадок и вечера во хотел Philoxenia Spa *** 
 • Автобуски превоз на наведената релација
 • Туристички пратител за време на патувањето

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.05.2019 до 26.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на 24.05.2019 во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 26.05.2019 во 17:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Доплата за трето возрасно лице на дополнителен кревет :цена: 3650 ден. во агенција
 • Доплата за дете 3 - 11.99 год, цена: 2750 ден во агенција
 • Трето возрасно лице со сопствен превоз се наплаќа 2650 денари
 • Дете 3-11,99 год. со сопствен превоз се наплаќа 1950 денари.
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку се користи само превоз за наведениот термин, се плаќа 1550 ден.
 • Задолжителна туристичка такса, цена: 1.5 еур од ден по соба, се плаќа директно во хотелот.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Програма на патувањето:

 • Поаѓање на 24.05.2019 во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 26.05.2019 во 17:00 часот по локално време.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.