5 ја следат оваа компанија


SKIN TO SKIN – SOCKS FOR MYCOSES – Медицински чорапи

596 ден.

Катeгории:

Опис

SKINTOSKIN – Дијабетските чорапи, се анатомски и специјално дизајнирани за дијабетичари и луѓе со чувствителни стапала. Чорапите се направени од нежни, природни материјали за добра циркулација на крвта, контрола на штетните предизвикувачи на воспаление или инфекција.


SKIN TO SKIN – SOCKS FOR MYCOSES – Медицинските чорапи се изработени од памук со екстракти од алги и сребрени соли, со цел да се обезбеди пријатно чувство и активна заштита од габични и бактериски инфекции и микози.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Постоиме за клиeнти кои го сакаат најдоброто за своето и здравјето на своите најблиски.

Нудиме единствено ревулуционерни производи, лидери во технологија и квалитет на светскиот пазар.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.