25% попуст WINSTAR веб камера 2.0MP со вграден микрофон + бесплатна достава во вредност од 199 ден. по цена од 149 ден.

РАСПРОДАДЕНО

25% попуст WINSTAR веб камера 2.0MP со вграден микрофон + бесплатна достава во вредност од 199 ден. по цена од 149 ден.

Цена

149 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

199 ден.

Попуст

25%

Заштеда

50 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

WINSTAR веб камера 2.0 MP

 • Веб камера: WS-CAM-322
 • 3 месеци гаранција
 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

  Карактеристики на производот:

WINSTAR Webcam 2.0 MP

 • Модел: WS-CAM-322
 • Вграден микрофон
 • Резолуција: 2,0MP
 • Интерфејс: USB 2.0
 • Слики во сек.(frame rate): 30fps
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ