32% попуст на Ab - Carver тркало за вежбање + бесплатна достава во вредност од 2300 ден. по цена од 1559 ден.

РАСПРОДАДЕНО

32% попуст на Ab - Carver тркало за вежбање + бесплатна достава во вредност од 2300 ден. по цена од 1559 ден.

Цена

1,559 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,300 ден.

Попуст

32%

Заштеда

741 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Ab - Carver тркало за вежбање

 • Бесплатна достава

За подетални карактеристики на производот погледнете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 Ab - Carver
 • x 2 рачки
 • перничиња за колена
 • Црвена боја
 • Ергономични рачки
 • Кинетички мотор
 • Стабилизатор на движење
 • Материјал: гумирана пластика, пластика, метал
 • За секојдневни вежби за стомачни мускули
 • Модерен фитнес додаток
 • Должина: 40cm
 • Дијаметар на тркало: 18cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ