40% попуст на уникатен, рачно изработен абажур со дизајн по избор од Купи Украс во редност од 750 ден. по цена од 450 ден.

750 ден.

450 ден.

Преостанато време

Добивате

Уникатен, рачно изработен абажур со дизајн по избор

*Во галеријата има дел од дизајните, може да се изработи дизајн по ваша желба

Опис

Во времето на многу готови производи на кои им недостасува душа, живост, се создаде Купи украс со рачно изработени парчиња со многу љубов, фантазија инспирација и позитивна енергија.

УСЛОВИ

  • Купонот може да се искористи од 11.10.2019 до 01.12.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • За нарачка потребно е да се јавите на следниов број: 078 600 931
  • Во галеријата има дел од дизајните, може да се изработи дизајн по ваша желба
  • Потребно време за изработка од 5-7 дена

Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 11.10.2019 до 01.12.2019
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.