12 ја следат оваа компанија


AC-Zymes (100 капсули)

1078 ден.

Шифра:

FL0064

Опис

Пробиотски производ AC-Zymes е пробиотски производ кој содржи култура на Lactobacillus acidophilus.. Дозирање: 1 капсула на ден или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ 2 билиони Активен Lactobacillus Acidophilus ВНИМАНИЕ! Основните мерки кои се превземаат во случај на дијареа (земање на повеќе течности) мора да се следат и при употреба на производот! Во случај на сериозни заболувања на желудникот и цревата (пр. чир и инфламаторни цревни заболувања), побарајте совет од Вашиот лекар пред да го земете производот! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.