12 ја следат оваа компанија


Acidophilus (100 капсули)

1341 ден.

Шифра:

FL0027

Опис

Пробиотски производ со растителни влакна Acidophilus е пробиотски производ кој содржи култура на Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus. Производот исто така содржи и растителни влакна од семе од Psyllium. Дозирање: 1 капсула на ден или по препорака на лекар. Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ 2 билиони Активен Lactobacillus Acidophilus, 100 мг Прав од лушпи од семе од пегавец Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.