Голема пролетна АКЦИЈА во Adams Shoes! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на целиот асортиман на чевли и ташни во сите продавници на Adams Shoes

Купени: 1428

 • Ул. Љубљанска Бр.4 ТЦ. City Mall 213

  Одведи ме таму

  072 220 052

  adams47@live.com

 • Ул. Св. Кирил и Методиј Бр.13 Ramstore Mall Центар

  Одведи ме таму

  070 352 442

  adams47@live.com

 • Ул. Кеј 13-ти Ноември Бр.3 ГТЦ кат 1 лок.58

  Одведи ме таму

  072 220 376

  adams47@live.com

 • ТЦ СУМА/приземје - локал 5 Куманово

  Одведи ме таму

  072 220 361

  adams47@live.com

 • Ул.27 МАРТ Бр.2 Битола

  Одведи ме таму

  072 220 370

  adams47@live.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате од 20% до 50% попуст на целиот асортиман на чевли и ташни во Adam's Shoes

*Дел од достапните брендови се: Adams, Marila, Khrio, Yoshino, Mirella Rossi, Kharisma, Rock, Pupilo, Flamenco, Aeros, Manas, Zinda, Wall Street, Melanija, Menbur, Polo, Dancop, Nicola Beuson, Oms, Klin, Snoopy, Frozen, 7 miles, Barbara Renzi, Fiocco, Disney, Hello Kitty, Free mood, Fiorucci, Laura Amat, Modernisima, 9ikt, Demver

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2019 до 19.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Adam's Shoes
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Adam's Shoes е омилена дестинација на сите љубители на удобни обувки! Елегантни комбинации за да ја пречекате пролетта во стил. 

Adam's Shoes нуди сегментираната понуда на модели од познати светски брендови. Продавниците се целосно опремни со модерен амбиент и услужлив персонал кој ќе ви помогне да ги најдете најдобрите обувки за вас. Оставете личен печат со вашите современи комбинации на чевли и чанти од Adam's Shoes и покажете го сопствениот уникатен стил.

Основните принципи на Adam's Shoes се:

 • Фокус на производите и нивниот квалитет
 • Следење на интернационалните модни трендови
 • Разбирање на потребите на потрошувачите
 • Обезбедување на високо ниво на поддршка за корисниците
 • Постојани подобрувања за модернизирање на компанијата
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.