Тотална распродажба во Adams Shoes! Купон од 99 ден. со кој добивате 70% попуст на цела пролет/лето колекција на чевли и ташни во сите продавници на Adams Shoes

Цена

99 ден.

Купени: 2551

 • Ул. Љубљанска Бр.4 ТЦ. City Mall 213

  Одведи ме таму

  072 220 052

  adams47@live.com

 • Ул. Св. Кирил и Методиј Бр.13 Ramstore Mall Центар

  Одведи ме таму

  070 352 442

  adams47@live.com

 • Ул. Кеј 13-ти Ноември Бр.3 ГТЦ кат 1 лок.58

  Одведи ме таму

  072 220 376

  adams47@live.com

 • ТЦ СУМА/приземје - локал 5 Куманово

  Одведи ме таму

  072 220 361

  adams47@live.com

 • Ул.27 МАРТ Бр.2 Битола

  Одведи ме таму

  072 220 370

  adams47@live.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 70% попуст на целиот асортиман женски, машки и детски чевли и ташни од колекција пролет/лето 2019

*Дел од достапните брендови се: Adams, Marila, Khrio, Yoshino, Mirella Rossi, Kharisma, Rock, Pupilo, Flamenco, Aeros, Manas, Zinda, Wall Street, Melanija, Menbur, Polo, Dancop, Nicola Beuson, Oms, Klin, Snoopy, Frozen, 7 miles, Barbara Renzi, Fiocco, Disney, Hello Kitty, Free mood, Fiorucci, Laura Amat, Modernisima, 9ikt, Demver

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.08.2019 до 01.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Adam's Shoes
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Adam's Shoes е омилена дестинација на сите љубители на удобни обувки! 

Adam's Shoes нуди сегментираната понуда на модели од познати светски брендови. Продавниците се целосно опремни со модерен амбиент и услужлив персонал кој ќе ви помогне да ги најдете најдобрите обувки за вас. Оставете личен печат со вашите современи комбинации на чевли и чанти од Adam's Shoes и покажете го сопствениот уникатен стил.

Основните принципи на Adam's Shoes се:

 • Фокус на производите и нивниот квалитет
 • Следење на интернационалните модни трендови
 • Разбирање на потребите на потрошувачите
 • Обезбедување на високо ниво на поддршка за корисниците
 • Постојани подобрувања за модернизирање на компанијата
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.