- 12%

12% попуст на адаптер SBox USB TYPE-C од Рувекс

2100 ден.

1848 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

Со овој адаптер Тип Ц / док 7/1 добивате HDMI x1,USB x2 , USB Type C x2 од кој едниот се користи за напојување ( кабелот за напојување не е вклучен во пакетот) и читач на
меморсики картици SD/TF

Спецификации:

 • HDMI - 4K*2K(3840 x 2160), компатибилен со 1080P, 720P
 • USB - 2 x USB, напојување до 4,5W Max
 • USB C Port no. 1 женски влез - PD, 20V, 3A, поддржува Max 87W Power adapter (влез)
 • USB C Port no. 2 женски влез - USB C напојување 4,5W Max
 • USB C Port машки - копатибилен со thunderbolt 3, проверете дали USB-C port кај вашиот уред е УСБ 3.0/3.1
 • SD/TF card reader – работат истовремено, пишувње и читање.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.03.2020 до 30.04.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.