- 17%

ADATA Преносен диск HD710 Pro Durable Black USB 3.1 + 3 години гаранција

4800 ден.

3990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • HD710 Pro ја носи издржливоста на ново ниво
 • Тестиран и над IP68 стандардот за отпорност на прашина и течности, ќе бидете сигурни дека ги поминува воените стандарди со неговата трислојна заштитна конструкција
 • Со капацитет до 1 TB, овој господар за складирање на податоци е ваш партнер во безбедната заштита на содржината, без разлика дали вашата страст е нуркање, пешачење, возење велосипед или прошетка
 • HD710 Pro
 • 1TB
 • 2.5""
 • USB 3.1
 • Military-grade toughness
 • IP68 standard
 • US Army MIL-STD-810G 516.6
 • Димензии: 133,3 x 98,5 x 21.5 mm
 • 270 gr 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.