45% попуст на ноќевање со појадок и вечера за двајца (15.12.2016 - 05.03.2017) + користење на СПА центар во "Adeona Ski and Spa 3*" - Банско во вредност од 4030 ден. (65 EUR) по цена од 2232 ден. (36 EUR)

РАСПРОДАДЕНО

45% попуст на ноќевање со појадок и вечера за двајца (15.12.2016 - 05.03.2017) + користење на СПА центар во "Adeona Ski and Spa 3*" - Банско во вредност од 4030 ден. (65 EUR) по цена од 2232 ден. (36 EUR)

Цена

2,232 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,030 ден.

Попуст

45%

Заштеда

1,798 ден.

Купени : 259

 • Varna, Gen. Toshev str., floor 1, and Varna, Dragoman str., 47, floor2 Varna, Bulgaria (България), 9000

 • +359 882 442 070, +359 885 805 914

 • office@adeona.bg

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера (HB)
 • Користење на спа центар: внатрешен базен, инфраред сауна, финска сауна, парна бања и џакузи 
 • Паркинг
 • Користење на ски гардероба
 • Трансфер до гондолата
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.12.2016 до 05.03.2017
 • Понудата не важи за периодот 29.12.2016 до 03.01.2017
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За деца до 5.99 години е бесплатно.
 • За лица од 6 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 5 евра за HB ноќeвање.
 • За трето ворасно лице се доплаќа 15 евра за HB ноќевање.
 • За upgrade во апартман се доплаќа 10 евра по ноќ.
 • Максимален капацитет на студиото е 2 лица
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • Доколку не го искористите купонот до крајниот наведен рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Хотелот е лоциран на само 5 минути од центарот на Банско и 15 минути од ски лифтот. Adeona Ski & Spa е место кое нуди одлични услови за релаксација и уживање во секој период од годината. Хотелот има одлична архитектура и екстериер кој е типичен за Банско.

Студиата се всушност луксузни соби со удобни француски кревети, и осветлување, простор за складирање на личните предмети и багажот, мини кујна, телевизија со сателитска програма, бања. Студиата се наменети за престој на максимум 4 лица.

Хотелот располага и со спа центар кој се состои од внатрешен базен, финска сауна, инфраред сауна, парна бања, џакузи достапни за користење на сите гости.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ