95% попуст на онлајн курс за Adobe Illustrator CC 2018 од John Academy во вредност од 19 902 ден по цена од 930 ден.

Вредност

19902 ден.

Попуст

95%

Заштеда

18972 ден.

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс за Adobe Illustrator 2018 CC

* Повеќе информации за содржината на курсот може да најдете на следниот ЛИНК

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на John Academy
 • Доплати за акредитирани дипломи се вршат на сајтот на John Academy
 • За акредитирана hard copy диплома се доплаќа 44.92 евра
 • За акредитирана диплома во pdf формат се доплаќа 27.64 евра
 • После купување на купонот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Низ овој курс за Adobe Illustrator CC 2018 ке начите да работите со облици, бои, ефекти и типографија. Ке научите како да припремите и оптимизирате ваши графички решенија спремни за веб, принтање или видео. Ке научите како да го кастомизирате вашето работно место, да користите кратенки и трикови кои ке ви овзможате ефективна работа со моќните алакти на Illustrator. Научете како да извадите разчилни формати и да ја припремите вашта работа за принтање или користење на екран. На крајот од овој курс ке можете успешно да цртате логоа, карактери, инфографици и слично.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.