67% попуст на оnline курс за Adobe Photoshop For Beginners од One Education во вредност од 1790 ден. (29 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

1790 ден.

Попуст

67%

Заштеда

1191 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Оnline курс за Adobe Photoshop For Beginners

Услови

  • Купонот може да се искористи од 01.09.2021 до 18.07.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
  • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Adobe Photoshop is considered to be the industry standard in digital art for 30 years, and you can learn how to master its capabilities with the Adobe Photoshop for Beginners course. By learning how to use this acclaimed graphics editor properly, you will be producing stunning images that will impress everybody.    

This Adobe Photoshop tutorial is packed with information on how to use all the abilities that it offers you. You will be soon editing and amending layouts for promotional, business, or personal use to a professional level, regardless of your prior experience. Gain the skills to crop, resize, layer, brush, shape, create, filter, liquify, and manipulate images to incredible effect.  

These techniques will be instantly available and usable on Adobe, and you can quickly put them to practice in whichever capacity you want. Take your presentational and artistic potential to a whole new level by enrolling now.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.