46 ја следат оваа компанија


- 20%

AEG Електрични витлери LW 5583

3500 ден.

2790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Aвтоматско исклучување
 • Керамички слој
 • Боја : црвена
 • Заштита од прегрејување
 • Моќност: 400W
 • Во посебна преграда под проѕирниот капак има 24 калеми од различни дијаметри со метални клипови кои лесно ги фиксираат цевките

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.