- 32%

AEG Сет за маникир MPS 5693

2200 ден.

1490 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Практичен уред за козметичка нега на вашите раце и нозе
 • Вклучување / исклучување на држачот
 • 10 различни додатоци:
  -1 за полирање
  -2 дискови за отстранување на калус (груб / фин)
  -2 дискови за нокти (груб / фини)
  -1 голема додаток конус
  -2 мали додатоци конуси (истакнати / тапи)
  -1 четка за нокти
  -1 кутикуларен туркач
 • Батерија за полнење
 • Ако батеријата е празна, користете ја директно со напојување
 • Индикаторот за полнење светлина
 • Практична кутија за чување
 • Батерија: 1.2 V, 600 mA / h
 • Мрежен адаптер, примарен 100-240 V, 50/60 Hz
 • Излезен напон: DC 3 V

 

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.