- 27%

AEG Сет за убавина LBS 5676

2300 ден.

1690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Маникир / педикир сет
 • 2/1 ( маникир за нокти и 2 епилатори ) со кутија со додатоци
 • Ергономски дизајнирано куќиште со прекинувач за вклучување / исклучување
 • Лед светилка
 • 6 различни додатоци:
  -1 приврзок за полирање,
  -1 прилог за приложување (фини),
  -1 прилог за прикачување (груб),
  -1 конус за подесување (тап),
  -1 мал конус за подесување (зашилен),
  -1 мал конус за подесување (круг)
 • 4-ниво прекинувач
 • Право / лева ротација
 • Практично кутија за складирање
 • Батерија: 2 x 1.5 V AA (батерии не се вклучени)
 • Маникир за нокти
 • Ергономско куќиште со вкл. / исклучување
 • Лесно ракување
 • Темелно и нежно отстранување на влакнат на нозете или дури и повеќе разумни делови на телото како што е, на пример пазувите или линијата на бикини
 • Тример функција
 • Заштитено од прскање на вода
 • Батерија: 2 x 1.5 V AA
 • Тример на веѓа
 • ON / OFF прекинувач
 • Алуминиумско куќиште
 • Батерија: 1 x 1.5 V AAA

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 19.04.2019 до 26.04.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.