96% попуст на онлајн курс за Aerobics and Cardio Fitness од John Academy во вредност од 19 902 ден по цена од 806 ден.

Вредност

19902 ден.

Попуст

96%

Заштеда

19096 ден.

Добивате

Онлајн курс по аеробик и кардио

* Повеќе информации за содржината на курсот може да најдете на следниот ЛИНК

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на John Academy
 • Доплати за акредитирани дипломи се вршат на сајтот на John Academy
 • За акредитирана hard copy диплома се доплаќа 44.92 евра
 • За акредитирана диплома во pdf формат се доплаќа 27.64 евра
 • После купување на купонот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК

Опис

Со помош на овој кур не сте далеку од достигнување на физичка поготвеност со одлична кариера како аеробик инструктор. Покрај учење фитнес и аеробик вежби инструкторите доставуваат музика по потреба на предавањата. Некои инструктори си овозможуваат полно работно време во теретани други на половина работно време без разлика на тоа што вие сакате знаењето што ке го добиете со овој курс ке ви бидне од голема помош

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.