Ревитализација и длабинска хидратација по летните одмори! 78% попуст на After Sun терапија за лице во 15 чекори во Skin Solution во вредност од 1600 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

78%

Заштеда

1250 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 50 | Остануваат: 0

 • ул. 29ти Ноември бр. 4

  Одведи ме таму

  02 6134111, 078 261 996

Добивате

After Sun терапија за лице во 15 чекори (времетраење 45 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.08.2019 до 18.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи

Опис

Поради штетното влијание на UV зраците, вашата кожа е подложена на дехидратација и фотостареење. Со овој after sun третман за длабинска хидратација и antiage ефект, ќе ја вратите хидратацијата на вашата кожа, ќе ги елиминирате симптомите на изморена и стресирана кожа и ќе ги превенирате признаците на фотостареење!

After Sun терапија за лице во 15 чекори:

 • 1. Чистење со хидро млеко
 • 2. Тонизирање со хидратантен тоник
 • 3. After Sun пилинг
 • 4. Вапазон (за отварање на порите)
 • 5. Озонска терапија (за збогатување на клетките со кислород)
 • 6. Вакум (за отстранување на комедони и нечистотии од лицето; алтернатива на стискањето, ги нема последиците од стискањето, а и заради вакумскиот систем ја стимулира циркулацијата на кожата
 • 7. Криотерапија (за смирување после вакумот)
 • 8. After Sun маска за интензивна хидратација и антиејџ ефект
 • 9. Хидро серум со хиалурон и пантенол
 • 10. Топла терапија за микроциркулација
 • 11. Крем за хидратација со витамини А и Е, и хиалурон
 • 12. After Sun флуид за хидратација
 • 13. ББ колор контрол крем со хиалурон
 • 14. Фотопротекција
 • 15. Дарсонвал (за дезинфекција и затварање на порите)

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија 

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА СКИН СОЛУШН врши:

Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, Лифтинг на лице, Јонофореза, Вакум, Дарсонвал, Анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), Хемиски пилинг, Класичен третман за лице, Третман за сува и дехидрирана кожа, Третман за нормална и комбинирана кожа, Екслузивни третмани за сјај и хидратација, Хидролифтинг третмани, Третмани за околу очи, Медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, Третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

За компанијата

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија.

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution  врши: Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, лифтинг на лице, јонофореза, вакум, дарсонвал, анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), хемиски пилинг, класичен третман за лице, третман за сува и дехидрирана кожа, третман за нормална и комбинирана кожа, екслузивни третмани за сјај и хидратација, хидролифтинг третмани, третмани за околу очи, медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.