Сигурно решение за миризбата од храната во фрижидер! 33% попуст на сет од 3 освежувачки топки за фрижидер од Агенција Концепт во вредност од 290 ден. по цена од 190 ден.

Вредност

290 ден.

Попуст

33%

Заштеда

96 ден.

Купени: 1

Добивате

Сет од 3 освежувачки топки за фрижидер

  • Ефикасност на топките - 6 месеци

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.01.2019 до 31.03.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Подигнувањето на производот се врши во рок од три работни дена, во време и локација по договор со компанијата. За организирање на подигнувањето контактирајте ја компанијата на age.koncept@gmail.com или 070 222 399
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

FRIDGE BALLS

Освежувачки топки за фрижидери ефикасно ги апсорбираат сите непријатни мириси и испарувања од овошјето, зеленчукот и останатите производи барем од 6 месеци па и повеќе, во зависност од оптеретувањето на полиците и фиоките во фриждерот.

Топките за освежување исто така ќе ја продолжат свежината на продуктите до три пати. Топките веднаш ќе почнат со апсорбирање на непријатните мириси и така ќе спречат мирисите да се жират од важиот фрижидер.

Освежувачките топки едноставно ги ставате во фиоките за зеленчук или овошје или само наредете ги по полиците на фрижидерот.

За вообичаена големина на фрижидер ќе биде доволен само еден комплет од три топки FRIDGEBALLS, а ако имате малку поголем фрижидер потрребни се два сета.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.