Уживање во центарот на Охрид (23.01-10.04.2023)! До 35% попуст на сместувaње во AGH Elite Apartments & Studios

Цена од

1600 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2000 ден.

Попуст

20%

Заштеда

400 ден.

Купени: 7

Добивате

Понудата е за наем на сместување по избор.

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветно студио 2,000 ден. (32 еур)
1,600 ден. (26 еур)
Ноќевање во двокреветни апартмани 2,400 ден. (39 еур)
1,800 ден. (29 еур)
Ноќевање во трокреветни апартмани 3,000 ден. (48 еур)
2,100 ден. (34 еур)
Ноќевање во четирикреветни апартмани 4,000 ден. (65 еур)
2,600 ден. (42 еур)

Понудата е за наем на сместување по избор:

 • Бесплатен брз интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Дворно место опремено со клупи и маси
 • Противпожарен систем
 • Континуиран надзор од компанија за обезбедување за поголема ваша безбедност како и видео надзор
 • Рецепција
 • Card keys 
 • Бесплатно Wi-Fi

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.01.2023 до 10.04.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон: 070889996 или на email:[email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

AGH Elite Apartments & Studios, е нова и комплетно модерно уредена вила на 4 спратови со 14 соби од кои 6 апартмани и 8 студиjа со максимален капацитет за 37 особи. Распоредени во 4 четирикреветни апартмани, 2 двокреветни апартмани како и 8 двокреветни студиjа. Сите соби имаат сопствено купатило и ТВ. Студијата имаат kitchenette, а апартманите располаат со целосна кујна и клима уред. Поголемиот дел од студијата и апартманите имаат и сопствена тераса. За беспрекорната чистота и хигиена во вилата е ангажирана специјализирана агенција за хигиена.

Вилата дополнително располага со:

 • слободен паркинг простор
 • бесплатен брз оптички интернет
 • видео надзор
 • противпожарни системи
 • континуиран надзор од компанија за обезбедување
 • двор со клупи и маси на располагање за гостите
 • соларен систем за затоплување на вода
 • рецепција
 • card keys 

Лоцирани во самиот центар на Охрид, AGH Elite Apartments & Studios е на оддалеченост од само 4 минути пешачење до чаршијата, во пријатна околина исполнета со се што е потребно - маркети, ресторани, бутици, лекарски ординации, аптеки, банки, менувачници. Автобуска постојка има на само 2 минути оддалеченост од AGH. Чаршијата е оддалечена на само 4 минути пешачење од AGH, од каде преку црквата Св. Богородица Каменско може да се продолжи со пешачење во стариот дел на Охрид - Калето во насока на дивата плажа Лабино, црквата Св. Јован Канео, Плаошник и Самоиловата Тврдина. AGH Elite Apartments & Studios е најдобар избор за одмор во секој период од годината.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.