53 ја следат оваа компанија


- 11%

RAIDER Pro Аголна брусалка RD-AG35 (2241) + 1 година гаранција

2000 ден.

1790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50 Hz
  • Моќност: 750 W
  • Вртежи: 11.000 min
  • Диск: 125×22.2 mm
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.