42 ја следат оваа компанија


- 8%

LAAWA Аголна брусалка 2200W

5500 ден.

5045 ден.

Преостанато време

Шифра:

1800000000088
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:


Аголна брусалка LWT
•    Модел: A448
•    Моќност: 2200W
•    Големина на диск: 230/180mm
•    Навој на глава: M14
•    Вртежи: 5,800/7,600/min

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.