46 ја следат оваа компанија


- 14%

14% попуст на AGRINA Агрегат монофазен 6500 5 kW + 3 години гаранција

36000 ден.

30990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 5kW
 • Напон: 220V, 50Hz
 • Гориво: Бензин
 • Зафатнина: 389сс
 • Капацитет на резервоар за гориво: 25l
 • Работно време/рез(h):8h
 • Димензии: 702x524x559mm
 • Тежина: 70kg
 • Електричен старт: Да
 • Излези: 2
 • Производител: Агрина ЛТД – Кина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.