46 ја следат оваа компанија


- 12%

12% попуст на AGRINA Агрегат трофазен 8000 7.5 kW + 3 години гаранција

41000 ден.

35990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 7.5kW
 • Напон: 220/380V, 50Hz
 • Гориво: Бензин
 • Зафатнина: 439сс
 • Капацитет на резервоар за гориво:25l
 • Работно време/рез(h):8h
 • Димензии: 700x540x540 mm
 • Тежина: 80kg
 • Електричен старт: Да
 • Излези: 1 монофазен, 1 трофазен
 • Производител: Агрина ЛТД – Кина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.