46 ја следат оваа компанија


- 15%

AGRINA Бензинска косилка за трева 51S 2.6 kW + 3 години гаранција

20000 ден.

16990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2,6 kw
 • Ширина на косење: 51 cm
 • Вртежи во минута: 2800
 • Волумен на корпа: 60 l
 • Висина на косење: 25-75 mm
 • Тежина: 36 kg
 • Погон: Самоходна
 • Производител: Агрина ЛТД – Кина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.