55 ја следат оваа компанија


AGRINA Бензинска пумпа за вода LT80-30 + 3 година гаранција

9590 ден.

Шифра:

1500000000521

Опис

Карактеристики на производот:

  • Капацитет: 900 l/min – 60 m3/h
  • Висина: 28 m
  • Јачина на мотор: 3,8 Кw
  • Усисно и излезно црево 80 mm
  • Тежина: 26 kg
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.