46 ја следат оваа компанија


AGRINA Потопна пумпа 400W + 3 години гаранција

3590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност 400W
 • Макс. висина 6,5 м
 • Макс. длабочина 7м
 • Притисок 0,65 bar
 • Проток на вода 7500l/h
 • Тежина 5,5 кг
 • Производител Агрина
 • Земја на потекло Кина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.