Свежо подготвена храна секој ден! 20% попуст на апарат за готвење здрава храна Multi Cooker Severin од АгроTехнA во вредност од 7499 ден. по цена од 5990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Свежо подготвена храна секој ден! 20% попуст на апарат за готвење здрава храна Multi Cooker Severin од АгроTехнA во вредност од 7499 ден. по цена од 5990 ден.

Цена

5,990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

7,499 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1,509 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 3

 • Охрид, Бул.Туристичка зграда Трим бр.54 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 481 998

 • sales@agrotehna.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00
 • Кисела Вода - Ул. Иван Козаров бр.48 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 2772 166, 078 411 801

 • Маџари - Ул. Благоја Стефковски 59а Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 2529 030, 078 411 802

 • Ѓорче Петров - Ѓорче Петров б.б Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 2035 305, 078 411 805

 • Аеродорм - Ул. Коста Новаковиќ бр.14 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 3256 107, 078 481 998

 • Бутел - Ул. Христијан Тодоровски Карпош бр.1 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 02 3090 106, 078 411 807

 • Катна гаража Разловечко Востание, Ул. Мирче Ацев бр.2 лок.1 и 2

 • Одведи ме таму

 • 078 481 998, 02 6160 724

Добивате

Аапарат за готвење здрава храна Multi Cooker Severin


Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2018 до 28.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од продавниците на Агротехна во Аеродром (ул.Коста Новаковиќ бр.14) или да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 900 W
 • Капацитет:5L
 • Куќиште отпорно на топлина
 • Повеќенаменски апарат: за бавно готвење, готвење ориз и готвење на пареа.
 • Функции: пржење, печење, готвење на пареа, одржување на температура, топлење на храна.
 • Програми за готвење: 20
 • 4 различни опции за готвење ориз
 • Пренослив, не леплив сад
 • Рачно прилагодување на времето за печење
 • Автоматско исклучување
 • 11 часа ја задржува топлината на храната
 • Капак од не`рѓосувачки челик
 • LCD дисплеј
 • Тајмер: 24часа
 • Лесен за одржување
 • Пилот светло
 • Звучен сигнал
 • Апаратот вклучува: Две лажици и чаша за мерење.
 • Димензии:29,6х26х39,2см
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ