51% попуст на месечна членарина за Применето Аикидо во клубот NageWaza во вредност од 1000 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.

Добивате

Месечна членарина за Применето Аикидо NageWaza

Услови

  • Купонот може да се искористи од 13.11.2019 до 30.12.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација телефонски

Опис

Применетото Аикидо е млада спортска боречка дисциплина чија основа лежи во изворното Јапонско Аикидо. Со текот на времето Мајсторот Љуба Врачаревиќ ја развил, усовршил, прилагодил, односно створил автентична боречка вештина со сопствен стил. Оваа боречка вештина е распространета насекаде низ Балканските простори и нејзина најважна карактеристика која ја прави начин и стил на живот е способноста за користење во секојдневниот живот.

Аикидото е жива боречка вештина за сите возрасти и полови, која постојано се развива и усовршува и отвара нови хоризонти на развој како на психофизичко, така и на духовно ниво, зголемена свест кај поединецот-практикант и подигнување на етичките граници.

Аикидото е начин на живот!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.