Септемвриски уписи! 70% попуст на членарина за два интерактивни курсеви за деца по избор: англиски + германски, француски или италијански јазик во Академија О Фортуна во вредност од 2800 ден. по цена од 840 ден.

Вредност

2800 ден.

Попуст

70%

Заштеда

1960 ден.

 • Венијамин Мачуковски бр.5/1 локал 6, Skopje (Мичурин , во близина на Меѓуградска автобуска станица Скопје)

  Одведи ме таму

  077875434, 071 320 735

  akademija0@gmail.com

Добивате

Членарина за два интерактивни курсеви за деца по избор: англиски + германски, француски или италијански јазик

*2 пати неделно по 60 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.05.2019 до 02.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за месец септември и е наменет за деца од 5-14 години
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Наредните месеци добивате дополнителен попуст на англиски и уште еден јазик по избор по цена од 1800 ден.

Опис

Курсеви кои ги нуди Академијата:

 • Аглиски јазик
 • Германски јазик
 • Француски јазик
 • Италијански јазик
 • Шпански јазик
 • Норвешки јазик
 • Шведски јазик
 • Турски јазик
 • Чешки јазик
 • Германски јазик на албански
 • Руски јазик
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.