46 ја следат оваа компанија


Акција на Can - Do отворач на конзерви

800 ден.

209 ден.

Шифра:

0300000000810
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Компактен отворач за конзерви
 • Лесен за употреба
 • Лесен за чистење
 • Стилски дизајн кој не зафаќа многу простор
 • Димензии: 6.6 x 6cm
 • Дијаметар: 6cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.