55 ја следат оваа компанија


Опис

Детални карактеристики на производот:

Fineblue USB полнач со 6 приклучоци

  • Модел: F-C106
  • Должина на кабел: 1.5m 
  • 6 USB приклучоци
  • Вкупна јачина за сите 6 приклучоци е 7А

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.