53 ја следат оваа компанија


Handsfree Држач за мобилен телефон

300 ден.

60 ден.

Шифра:

800000000014

Опис

Карактеристики на производ

  •  x 1 Handsfree држач за мобилен телефон
  • Материјал: пластика
  • Димензии: 22 x 15cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.