46 ја следат оваа компанија


- 76%

Акција на играчка птица за миленици што свири

250 ден.

59 ден.

Шифра:

2000000000017
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 играчка птица за миленици
 • Свири при потисок
 • Материјал: гума
 • Димензии: 38 x 9 x 8cm
 • Одлична за забава на вашите миленици

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.