50 ја следат оваа компанија


- 68%

Акција на играчка за миленици со свирка

59 ден.

19 ден.

Преостанато време

Шифра:

2000000000023

Опис

Карактеристики на производот:

  • x 1 играчка за миленици со свирка
  • Материјал: гума
  • Димензии: 20cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.