46 ја следат оваа компанија


- 73%

Акција на картонска играчка за мачки со тропалки во форма на триаголник

800 ден.

220 ден.

Шифра:

2000000000007
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 картонска играчка за мачки во форма на триаголник
 • Со тропалки
 • Материјал: картон
 • Одлична за забава на вашите миленици
 • Димензии: 28 x 24.5 x 13cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.