50 ја следат оваа компанија


- 41%

Крпа White White

49 ден.

29 ден.

Шифра:

300000000741

Опис

Карактеристики на производот:

  • Високо квалитетна крпа за стакло
  • Со нано технологија
  • Чисти без употреба на хемикалии и средства за чистење
  • Не остава траги по чистењето
  • Погодона за сите видови на стакло, кујнски апарати, огледала, уметнички предмети, електроника во домот, како и за вашиот автомобил
  • Лесно се чисти
  • Висока апсорбирачка моќ

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.