46 ја следат оваа компанија


- 57%

Акција на LED кружно светло со магнет

350 ден.

149 ден.

Шифра:

600000000062
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Вграден магнет на задната страна
 • Smart закачалка за полесно поставување на ѕид
 • Кружна форма 
 • On/Off копче 
 • Работи на 3 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Дијаметар: 8cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.