46 ја следат оваа компанија


- 51%

Микрофибер крпа 40 x 55cm

80 ден.

39 ден.

Шифра:

300000000738
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Брзо ги отстранува нечистотиите
 • Не остава дамки по чистењето
 • Погодна за влажно и суво чистење
 • Состав: 80% полиестер, 20% полиамид
 • Димензии: 40 x 55cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.