46 ја следат оваа компанија


img

- 41%

Микрофибер ракавица за чистење и полирање на автомобил

49 ден.

29 ден.

Шифра:

300000000737
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одлична за чистење на секој автомобил
 • Безбедно ги отстранува дамките и нечистотијата од деликатните површини
 • Направена од дебел, високо апсорбирачки микрофибер
 • Микрофиберот апсорбира повеќе вода од волната
 • Се пере во машина на 40 степени

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.