53 ја следат оваа компанија


- 46%

Организер висечки со 12 прегради

130 ден.

70 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000763

Опис

Карактеристики на производот:

  • Број на прегради: 12 (8 мали, 4 големи)
  • Димензии: 91 x 41cm 
  • Погоден за секоја врата

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.