46 ја следат оваа компанија


- 19%

Организер за дигитални аксесоари

160 ден.

129 ден.

Шифра:

300000000829
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 организер
 • Лесен за употреба
 • Идеален за пенкала, бележници, мобилни телефони, полначи, новчаници
 • Димензии: 26.9 x 19.6cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.