40 ја следат оваа компанија


- 40%

Пластична алатка за лупење компири

50 ден.

30 ден.

Купени:

4

Шифра:

300000000867
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ

 • Одличен додаток за вашата кујна
 • Може да се користи за компир, ѓумбир, риба
 • Компактен дизајн
 • Лесна за употреба
 • Флексибилен
 • Димензии: 8 x 5.5 x 4cm
 • Материјал: пластика
 • Бојата зависи од достапните количини на залиха

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.