53 ја следат оваа компанија


- 70%

Нож кружен Bolo

130 ден.

39 ден.

Шифра:

300000000780

Опис

Карактеристики на производот:

  • Материјал: пластика
  • Зелено - бела боја
  • Дијаметар: 15cm
  • Одличен додаток за во вашата кујна

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.