39 ја следат оваа компанија


Акција на професионална батериска ламба

3500 ден.

1399 ден.

Шифра:

600000000066
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Вградена рачка за поголема безбедност при држење
 • Висока јачина на светлина (30W)
 • Литиум - јонска батерија 7000mAh
 • USB приклучок (за полнење на телефон)
 • Платнен каиш за врзување
 • US адаптер (US-EU конвертер не е вклучен)
 • Дијаметар на рефлектор: 9.5cm
 • Димензии: 22.3 x 8 x 8cm

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.