46 ја следат оваа компанија


- 26%

Шејкер Mighty Mixer

200 ден.

149 ден.

Шифра:

300000000821
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Максимален капацитет: 828ml
 • Димензии: 23cm висина, 7cm пречник на дно и 10cm на капаче
 • Скала за мерење od 100 до 600ml
 • Материјал: цврста пластика
 • Јадро за собирање на овошје и мраз

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.