55 ја следат оваа компанија


img

- 83%

Модли хартиени за колачи

60 ден.

10 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000855

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 5cm дно и 3.5cm длабоки
  • 100 парчиња во пакување
  • Изборот на бои и шари зависи од достапните количини на залиха

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.