46 ја следат оваа компанија


- 21%

Speedy Slicer мини сецко

150 ден.

119 ден.

Шифра:

300000000784
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: пластика
 • Портокалово - бела боја
 • Брз и лесен за употреба
 • Одличен додаток за во вашата кујна
 • Одличен за секаков вид на овошје и зеленчук

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.