53 ја следат оваа компанија


Вентилатор Totoro во форма на зајче

300 ден.

100 ден.

Шифра:

200000000334

Опис

Карактеристики на производот:

  • Материјал: пластика
  • Димензии: 20 x 12.5cm
  • Тоторо + вентилатор вкупна висина: 30cm
  • Вклучен USB кабел
  • Вградена батерија
  • Бојата на производот зависи од достапните количини на залиха

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.